Drobečková navigace

Úvod a informace > Aktuality > Český den proti rakovině 2014

Český den proti rakovině 2014Český den proti rakovině 2014
Vážení přátelé - dobrovolní hasiči,

dovolujeme si obrátit se na Vás znovu po roce se žádostí o pomoc - o předání informací o letošním ročníku veřejné sbírky Ligy proti rakovině Praha, jejímž je SH ČMS v posledních letech pravidelným a spolehlivým partnerem. Jak již možná víte, Český den proti rakovině 201​4 proběhne ve ​středu 1​4. května a my pevně doufáme, že tomu tak bude opět za vydatné podpory dobrovolných hasičů.Vloni se členům SDH po celé ČR podařilo vybrat téměř 350.000,- Kč, a to především v menších městech a vesnicích, kde je pro nás tato pomoc velkým přínosem!
Všem hasičským sdružením, která se vloni sbírky účastnila, jsme již rozeslali přihlášky a informační dopisy přímo na jejich adresy. Na Vás se nyní obracíme ještě jednou se žádostí o plošné předání informací o sbírce (naší žádosti o pomoc) celé členské základně ve Vašem okrese. Velmi bychom uvítali, kdyby se i v letošním roce podařilo počet spolupracovníků z řad hasičů rozšířit a do sbírky se zapojili další Vaši členové a místní organizace.

UVÍTÁME SPOLUPRÁCI V JAKÉMKOLI ROZSAHU - zapojit se mohou i jednotlivci a význam má pro nás každá prodaná kytička a rozdaný preventivní leták! ​Nebráníme se pochopitelně ani dalším formám podpory např. formou příspěvku na sbírkový účet bez prodeje kytiček apod. ​V příloze si Vám dovolujeme zaslat přihlášku pro letošní ročník sbírky (termín uzávěrky není problém v případě potřeby prodloužit) a dopis se základními informacemi a MOC VÁS PROSÍME O PŘEDÁNÍ těchto informací dále směrem k Vaší členské základně. Budete-li potřebovat jakákoli další upřesnění, jsme Vám kdykoli k dispozici.

Předem děkujeme za Vaši pomoc - předání informací - a těšíme se na další dobrou spolupráci s Vaší ​ organizací.

Za organizátory Českého dne proti rakovině
s přáním krásných dní

Jana Kolářová
603 546 116
jana.kolarova@arcadia.cz

Arcadia Praha, s.r.o.
U Nikolajky 5/833
150 00 Praha 5
tel.: 224 422 280
fax: 251 560 151
www.denprotirakovine.cz
www.arcadia.cz

DPR_web

Základní informace CDPR_2014
CDPR_2014_přihláška
Dopis k přihlášce


Menu

Odkazy

www.dh.cz

www.hzscr.cz

Činnost OSH Přerov je podporována Olomouckým krajem

www.olkraj.cz

www.hvp.cz

Hasičské muzeum

Cidemat

Pivovar ZUBR

maka-design.cz

www.alerion.cz

 

 

pata[1].png