Drobečková navigace

Úvod a informace > Aktuality > Tisková zpráva SH ČMS k úniku osobních údajů

Tisková zpráva SH ČMS k úniku osobních údajůVážení kolegové a vážené kolegyně,

včera na webu serveru iDnes.cz a dnes na dalších infromačních srevrech byl zveřejněn článek, který informuje že byl zveřejněn seznam členů SH ČMS.
Sdružení hasičů vydalo prohlášení na článek z webu iDnes.cz o informaci s uniklým seznamem členů na server požáry.cz v následujícím znění.
V seznamu členů SH ČMS, o kterých se zmiňuje článek, nejsou údaje z evidence členské základny SH ČMS. Údaje evidence členské základny má SH ČMS zabezpečené podle platných předpisů a tudíž nemohly ze strany Kanceláře SH ČMS uniknout. Údaje, které byly zveřejněny, jsou údaje, které SH ČMS předkládá ministerstvům k žádostem o granty, jinak jsou žádosti ministerstvy neakceptovatelné. Součástí údajů není rodné číslo, bydliště, telefon ani email. Data neobsahovala údaje, podle kterých by mohl někdo zasílat členům reklamy, telefonovat jim, zasílat po&scaron ;tu apod. V současné době zjišťujeme, kdo mohl seznam členů sdružení na serveru ulož.to vyvěsit a od koho unikl. Tento problém budeme řešit s největší vážností.

Josef Nitra

Tiskový mluvčí SH ČMS


Menu

Odkazy

www.dh.cz

www.hzscr.cz

Činnost OSH Přerov je podporována Olomouckým krajem

www.olkraj.cz

www.hvp.cz

Hasičské muzeum

Cidemat

Pivovar ZUBR

maka-design.cz

www.alerion.cz

 

 

pata[1].png