Drobečková navigace

Úvod a informace > Aktuality > Velký úspěch našich družstev na krajském kole SSHD

Velký úspěch našich družstev na krajském kole SSHDSobota 16.8.2008 patřila na hlavním olomouckém stadionu dobrovolným hasičům. Po velmi deštivé noci se sjely nejlepší družstva jednotlivých okresů olomouckého kraje na krajské kolo v požárním sportu, aby bojovaly o postup na Mistrovství ČR. Okres Přerov na této soutěži reprezentovaly družstva: v kategorii muži SDH Olšovec a Špičky, v kategorii ženy SDH Hlinsko a Radkova Lhota. Na základě stavu stadionu a povětrnostních vlivů bylo na poradě rozhodčích s vedoucími jednotlivých družstev odsouhlaseno 11:3, vypuštění štafety 4x100m a provedení krajského kola jen ve dvou disciplinách – 100m překážek a požární útok.
Závod 100m překážek v družstvech vyhrálo v kategorii muži družstvo Olšovce v celkovém součtu 108,06s před Moravským Berounem o jednu setinu sekundy. Družstvo Špiček obsadilo 3. Místo celkovým časem 111,11s. V jednotlivcích obsadil Roman Hynčica 3. místo, časem 17,31 s a Michal Navrátil 5. místo časem 17,51s. V kategorii ženy družstvo z Hlinska skončilo na 4.místě časem 128,61 za družstvem z Radkovy Lhoty, které v této disciplíně skončily 3 s časem 128,46s.
Požární útok vyhrálo družstvo mužů z Olšovce časem 29, 42s, družstvo mužů ze Špiček mělo 4-tý nejlepší útok v čase 32,03s. V kategorii ženy, družstvo Hlinska skončilo v požárním útoku na druhém místě časem 33,50s a družstvo Radkova Lhota časem 67,68s na 7.místě.
V kategorii žen celkově družstvo z Hlinska se umístilo na 2.místě a družstvo z Radkovy Lhoty na 5.místě. V kategorii mužů se celkovým vítězem stalo družstvo z Olšovce a družstvo ze Špiček obsadilo celkově 4.místo. Na MČR, které proběhne v termínu 19.-21.9.2008 v Přerově, bude tedy olomoucký kraj representovat družstvo mužů z Olšovce a družstvo žen z Moravského Berounu.

Vítězné družstvo Olšovce


Menu

Odkazy

www.dh.cz

www.hzscr.cz

Činnost OSH Přerov je podporována Olomouckým krajem

www.olkraj.cz

www.hvp.cz

Hasičské muzeum

Cidemat

Pivovar ZUBR

maka-design.cz

www.alerion.cz

 

 

pata[1].png